Konstruktor
  • Gdańsk
Konstruktor
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
HEXONIC Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• konstruowanie i projektowanie wymienników ciepła zgodnie z obowiązującymi normami
• śledzenie aktualizacji norm w zakresie koniecznym w procesie projektowym
• udział w procesie wdrażania nowych urządzeń w obszarze technologii, produkcji i marketingu
• wykonywanie i aktualizacja dokumentacji techniczno-rysunkowej dla wyrobów nowych i bieżących
• poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych
NASZE WYMAGANIA:
• doświadczenie na stanowisku konstruktora
• wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, energetyka lub pokrewne) o preferowanej specjalizacji ciepłownictwo lub chłodnictwo
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• dobra znajomość programów wspomagania projektowego, najlepiej SolidWorks oraz AutoCad
• podstawowa znajomość kodu projektowego PN-EN13445, ASME SEC VIII Div. I
• znajomość dyrektywy ciśnieniowej PED 2014/68/UE
• znajomość języka angielskiego min. B1, pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz czytanie norm
• dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
TO OFERUJEMY:
• pracę w rozwijającej się polskiej firmie produkcyjnej, działającej na trzech kontynentach i obecnej na rynku od ponad 35 lat
• dobrą lokalizację – biurowiec GATO na Gdańskim Garnizonie
• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
• współpracę w gronie doświadczonego zespołu
• dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
• dofinansowanie do karty MultiSport
Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz - Garnizon
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.
W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Konstruktor
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Konstruktor Gdańsk
  • Konstruktor (osoba) Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087