Konstruktor
  • Bielsko-Biała
Konstruktor
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie analiz konstrukcyjnych, współudział w opracowaniu koncepcji i rozwoju wyrobów;
  • Prowadzenie prac konstrukcyjnych w zakresie nowych opracowań;
  • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych w zależności od wielkości produkcji i kosztów;
  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D I 3D przy wykorzystaniu programów projektowych;
  • Opracowywanie projektów wstępnych i koncepcyjnych dla pojazdów strażackich oraz innych wyrobów

    w tym koncesjonowanych;
  • Opracowywanie kart zmian do dokumentacji technicznej;
  • Opiniowanie propozycji istotnych zmian konstrukcyjnych;
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w celu zapewnienia jakości i nowoczesności rozwiązań i opracowań technologicznych;

WYMAGANIA:
  • Min. 3 lata pracy na stanowisku związanym z opracowywaniem dokumentacji konstrukcyjnej,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programu: MS Office, Solid Edge, DraftSight, TrailerWin,
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,​
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie grupowe,​
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konstruktor Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536