Konstruktor
  • Częstochowa
Konstruktor
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Wulkan S.A.
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Konstruktor

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oprzyrządowania odlewniczego oraz obróbczego,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie rysunków technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (inżynier mechanik, odlewnik lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora/projektanta,
  • znajomość programu do projektowania (mile widziana będzie znajomość obsługi programu SOLID EDGE),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność wymagania od siebie,
  • punktualność, samodzielność,
  • zaangażowanie i kreatywność przy realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny oraz możliwość ubezpieczenia ochronnego pracownika i członka rodziny.

  • Praca Częstochowa
  • Konstruktor Częstochowa
  • Konstruktor (osoba) Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864