Konstruktor
  • Jelcz-Laskowice
Konstruktor
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie modeli oraz dokumentacji technicznej CAD w oparciu o standardy wewnętrzne, zewnętrzne oraz wymagania klienta;

  • uczestnictwo w projekcie od etapu wstępnej koncepcji do etapu przygotowania do produkcji oraz walidacja powyższej dokumentacji;

  • tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej na potrzeby produkcji;

  • wprowadzanie wszelkich zmian konstrukcyjnych (ECN);

  • tworzenie list materiałowych, list części materiałowych (BOM), typowanie części do zakupu oraz przygotowywanie ich specyfikacji;

  • wsparcie działu produkcyjnego w kwestiach związanych z budową i rozwojem produktu;

  • wsparcie działu zakupów, w kwestiach pomocy technicznej;

  • współpraca z dostawcami komponentów w zakresie technologicznym i produkcyjnym;

  • współudział we wdrażaniu produktu do produkcji;

  • obsługa obiegu dokumentacji konstrukcyjnej i projektowej;

  • wprowadzanie struktur produktowych do systemu ERP;

  • raportowanie postępów z prac projektowych oraz komunikowanie o zaistniałych problemach.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;

  • bardzo dobra znajomość SolidWorks lub AutoCAD;

  • doświadczenie w pracy z programem ERP;

  • znajomość rysunku technicznego na poziomie bardzo dobrym;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra znajomość pakiet Office, w szczególności Excel;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • prywatną opiekę zdrowotną;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • kartę MultiSport;

  • platformę językową;

  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851