Konstruktor – Opakowania Transportowe
  • Źródła
dolnośląskie, Źródła, dolnośląskie, Polska
Pro-Inżynier sp. z o.o.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i konstrukcyjnej pojemników transportowych, wózków, palet oraz konstrukcji stalowych różnego typu
  • opracowywanie koncepcji pakowania części i podzespołów, głównie z branży automotive
  • nadzór nad produkcją prototypów opakowań
  • walidacja opakowań prototypowych z Klientem
  • współpraca z innymi działami firmy
  • nadzór nad realizacją bieżących projektów i ich poprawnością techniczną

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe – techniczne
  • wiedza techniczna z zakresu: spawania i obróbki metali, obróbki skrawaniem, montażu, produkcji konstrukcji stalowych
  • biegła znajomość rysunku technicznego, umiejętność tworzenia dokumentacji
  • biegła znajomość oprogramowania CAD - Solid Works
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu opakowań transportowych
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne warunki finansowe
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość dużego rozwoju zawodowego w obszarze procesów wytwarzania konstrukcji stalowych i opakowań
  • przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584