Konserwator złota rączka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Oddział Centralnego Laboratorium w Warszawie
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• zapewnienie bieżącej obsługi technicznej laboratorium parter, I i II piętro z windą (około 2000 m2)
• przeprowadzenie bieżących drobnych napraw i konserwacji wyposażenia laboratoryjnego, instalacji elektrycznych, sanitarnych i mechanicznych
• sprawne usuwanie zaistniałych awarii
• obsługa awaryjna instalacji oświetlenia, wymiana źródeł światła,
• przeprowadzenie drobnych modernizacji instalacji elektrycznych
• nadzór nad bezpieczeństwem całej sieci elektrycznej i wszystkich urządzeń z nią związanych
• prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
• utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
• wykonywanie doraźnych drobnych prac stolarskich, ślusarskich i malarskich oraz innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektów
• raportowanie o wszelkich wymaganych naprawach i potrzebach konserwacyjnych
• w razie potrzeby pomoc techniczna we wstępnej obróbce próbek roślin, gleby, produktów roślinnych i przedmiotów pod kątem występowania agrofagów szkodliwych dla roślin i obsługa specjalistycznych urządzeń
Nasze wymagania
• średnie wykształcenie techniczne lub zawodowe związane z zakresem obowiązków
• doświadczenie w dziedzinie konserwacji obiektów laboratoryjnych i biurowych lub podobnych
• znajomość podstaw elektrotechniki, hydrauliki i mechaniki
• mile widziane świadectwo kwalifikacji uprawniającej do obsługi urządzeń elektrycznych – SEP powyżej 1 kV
• umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii
• umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• umiejętność pracy w środowisku MS Windows
• doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych
• dyspozycyjność do pracy stacjonarnej
Oferujemy
Umowę zlecenie do końca roku 2024 z możliwością przedłużenia.
Proponujemy system pracy do uzgodnienia, w godzinach pomiędzy 7.00 – 16.00 , trzy razy w tygodniu roboczym po 4 godziny dziennie.
miejsce pracy :
Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa Centralne Laboratorium Oddział w Warszawie, ul. Żółkiewskiego 17, 05-075 Warszawa-Wesoła, @

  • Praca Warszawa
  • Złota rączka Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584