Konserwator Zieleni w Administracji Osiedla Pod Lipami
  • Poznań
Poznań, Poznań , wielkopolskie, Polska
Poznańska Spółdzielnia MIeszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Os. Przyjaźni 125 B, 61-686 Poznań

zatrudni pracownika na stanowisko

konserwator zieleni

w Administracji Osiedla Pod Lipami

Praca w trybie jednozmianowym, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełen etat).

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania podczas wykonywania powierzonych obowiązków.

Mile widziane u kandydata:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność rozpoznawania drzew i roślin,
  • prawo jazdy,
  • umiejętność obsługi kosy spalinowej.

Do najważniejszych zadań osoby pracującej na stanowisku konserwatora zieleni należy:

  • bieżący monitoring zieleni pod kątem stanu wizualnego i prac koniecznych do wykonania,
  • należyte dbanie i konserwacja sprzętu ogrodniczego,
  • koszenie trawy i okresowe cięcie krzewów i gałęzi,
  • inne prace związane z bieżącą obsługą osiedla.

Oferujemy:

  • lokalizację:  Poznań – Osiedle Pod Lipami,
  • pracę jednozmianową,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej na korzystnych warunkach,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoszenia /list motywacyjny, C.V./ należy złożyć do dnia: 25.10.2024r. w siedzibie Spółdzielni,
Os. Przyjaźni 125B w Poznaniu, w pok. nr 222 lub przesłać za pomocą przycisku "aplikuj".

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Spółdzielnia posiada Procedurę wewnętrznych zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych w Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu.

  • Praca Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Konserwator Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Konserwator zabytków Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662