Konserwator w 5* hotelu z możliwością zakwaterowania
  • Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Dolnośląskie, Polska
Platinum Mountain Hotel & SPA
13. 10. 2024

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.
Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Konserwator
Miejsce pracy: Szklarska Poręba
Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania.
Zakres obowiązków:
- Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez dział techniczny,
- Przeprowadzanie napraw, konserwacji i remontów budynku hotelowego,
- Przeprowadzanie obsługi, konserwacji i remontów urządzeń hotelowych,
- Ścisła współpraca z innymi działami i bieżące reagowanie na ich potrzeby w sprawie zgłaszanych usterek.
Oczekiwania
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość zagadnień związanych z elektryką i hydrauliką,
- Znajomość urządzeń klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji,
- Dobra organizacja pracy własnej,
- Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły.
Mile widziane:
- Wykształcenie techniczne,
- Uprawnienia SEP G1 do 1kV.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
- W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
- Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
- Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
- Program Poleceń Pracowniczych,
- Program MultiLife,
- Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu.
- Ubezpieczenie grupowe,
- Posiłki pracownicze,
- Paczki świąteczne,
- Parking dla pracowników.
Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.
Prosimy o przesłanie CV wchodząc w poniższy link:

  • Praca Szklarska Poręba
  • Konserwator Szklarska Poręba
  • Szklarska Poręba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377