KONSERWATOR - utrzymanie porządku/złota rączka - Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Unimex
24. 9. 2024

KONSERWATOR - UTRZYMANIE RUCHU/UTRZYMANIE PORZĄDKU - WARSZAWA (ul. Bronowska oraz ul. Wrocławska)
Szukamy Pracownika do wykonywania usług porządkowych oraz podstawowych usług technicznych (tzw. "złota rączka") od zaraz (start od 1 października) dla 2 małych budynków handlowych zlokalizowanych przy ul. Bronowskiej 4 (bliski Wawer) oraz Wrocławskiej 8 (Bemowo).
Istnieje możliwość wzięcia odpowiedzialności wyłącznie za 1 z tych budynków lub za oba z nich - do ustalenia.
Szczegółowy zakres obowiązków:
Zakres obowiązków dla budynku przy ul. Bronowskiej 4:
- sprzątanie terenu zewnętrznego raz dziennie w godzinach porannych (od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe)
- opróżnienie koszy ogólnodostępnych,
- czyszczenie witryn/elewacji z zabrudzeń,
- w sezonie letnim koszenie trawy,
- w sezonie zimowym odśnieżanie oraz posypywanie terenu solą,
- podstawowy zakres sprzątania dachu,
- usługi złotej rączki,
Zakres obowiązków dla budynku przy ul. Wrocławskiej 8:
- sprzątanie terenu zewnętrznego oraz pasażu 2 razy dziennie; w godzinach porannych oraz wieczornych (od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe)
- sprzątanie dachu,
Termin rozpoczęcia:
Od zaraz (1 października)
Oczekiwania:
- Mile widziane wykształcenie techniczne średnie/zasadnicze
- Znajomości obsługi instalacji technicznych
- Obsługa komputera/smartfonu
- Odpowiedzialność
- Uczciwość
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Kreatywność
Mile widziani emeryci i renciści.
Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 15-letnią obecnością na polskim rynku!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub o składanie aplikacji przez stronę.
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UNIMEX sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Księcia Ziemowita 53 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez UNIMEX sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Księcia Ziemowita 53 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail @

  • Praca Warszawa
  • Złota rączka Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392