Konserwator urządzeń transportu bliskiego
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
Caverion Poland S.A.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów suwnic, wciągników i wciągarek, dźwigników i podestów ruchomych,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe – mechanika, elektryka
  • Doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku,
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki i hydrauliki siłowej,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • Mile widziane uprawnienia konserwatora suwnic/dźwigników/podestów ruchomych/wózków widłowych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej oraz mechaniki, elektryki
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie równoważnym).
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zdobycie uprawnień konserwatorskich UTB,

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Konserwator Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584