Konserwator urządzeń dźwigowych
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Staff Partners
23. 5. 2024

STAFF PARTNERS Agencja Pracy Tymczasowej Nr licencji 386/3 Oddział w Białymstoku dla naszego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości zmontowanych urządzeń oraz ich rozruch i diagnostyka,
  • Sporządzanie pism i protokołów wynikających z obowiązujących przepisów,
  • Współpraca z klientem oraz podwykonawcami,
  • Udział w odbiorach urządzeń przez UDT.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP oraz uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń dźwigowych elektrycznych i hydraulicznych
  • Mile widziana uprawnienia do konserwacji schodów ruchomych
  • Doświadczenie w konserwacji urządzeń dźwigowych (windy)
  • Mile widziane doświadczenia przy konserwacji schodów ruchomych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 7:00-15:00
  • Wynagrodzenie miesięczne 6.500-7.500 zł brutto
  • Premię kwartalną

  • Praca Białystok
  • Technik urządzeń sanitarnych Białystok
  • Konserwator Białystok
  • Konserwator zabytków Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509