Konserwator urządzeń dźwigowych
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Szukasz pracy z perspektywami w branży technicznej? Poszukujemy Konserwatora Urządzeń Dźwigowych do naszego zespołu, który zajmuje się windami i schodami ruchomymi. Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zawodowego rozwoju. Jeśli masz doświadczenie w konserwacji i naprawie tego typu urządzeń, zapraszamy do aplikacji!

Lokalizacja Białystok

Oczekujemy

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży dźwigowej będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • Uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów elektrycznych i hydraulicznych; mile widziane uprawnienia na schody ruchome.
  • Uprawnienia SEP.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Zatrudnienie bezpośrednie.
  • Pracę od 7:00 do 15:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania

  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji przypisanych dźwigów oraz schodów ruchomych (w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień na schody).
  • Ocena stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych.
  • Usuwanie usterek w działaniu dźwigów.
  • Współpraca z Dozorem Technicznym oraz zarządzanie dokumentacją techniczną.
  • Współpraca z klientami i użytkownikami urządzeń.

  • Praca Białystok
  • Technik urządzeń sanitarnych Białystok
  • Konserwator Białystok
  • Konserwator zabytków Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536