Konserwator/Technik Obsługi Obiektu
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
19. 9. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości oraz obsługi technicznej budynków. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • • zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie
  • • analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych
  • • prace typowe dla złotej rączki
  • • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • • prace biurowo-administracyjne

Wymagania

  • • doświadczenie w utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • • uprawnienia SEP do 1 KV
  • • dobra znajomość komputera mail, Excel, Word
  • • wykształcenie średnie najlepiej o profilu technicznym
  • • prawo jazdy kat. B
  • • odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy

  • • umowę o pracę na cały etat, wynagrodzenie: 4860,00 zł brutto/1 miesiąc
  • • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • stabilne zatrudnienie
  • • perspektywy rozwoju zawodowego
  • • pracę w ambitnym zespole

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa hotelowa Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa gastronomii Dąbrowa Górnicza
  • Konserwator Dąbrowa Górnicza
  • Technik Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. obsługi klienta Dąbrowa Górnicza
  • Konserwator zabytków Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektronik Dąbrowa Górnicza
  • Technik handlowiec Dąbrowa Górnicza
  • Technik mechanik Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584