Konserwator suwnic
  • Mszczonów
konserwator suwnic
Mszczonów, Mszczonów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Poszukujemy konserwatora suwnicdo firmy z materiałami budowlanymi

Lokalizacja: Badowo- Mściska (okoliceMszczonowa powiat żyrardowski, darmowy transport pracowniczy z centrum Mszczonowa do firmy)

Jeśli szukasz stałej pracy i masz doświadczenie na podobnym stanowisku Aplikuj!

Oczekujemy

  • uprawnień SEP 1kv - warunek konieczny
  • uprawnień UDT do konserwacji suwnic lub otwartości na ich wyrobienie
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • samodzielności i zaangażowania
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia ( jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania)
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • nadgodziny extra płatne w soboty i w niedziele (6-14)
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • pakiet benefitów pozapłacowych tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • możliwość skorzystania z darmowego hotelu pracowniczego (domki 4 osobowe)

Zadania

  • sprawdzanie suwnic pod względem technicznym (suwnice podwieszane sterowane z pilota)
  • planowanie konserwacji suwnic i ich wykonywanie
  • wymiana części i zamawianie ich u dostawców
  • współpraca z kierownikiem działu oraz w razie potrzeby współpraca z zewnętrznym działem wsparcia technicznego
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania suwnic

  • Praca Mszczonów
  • Konserwator Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080