KONSERWATOR STOLARZ (NR 2705)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Gen. Franciszka Kleeberga 2, 85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
FORDOŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
8. 10. 2024
od 5 000 do 5 100 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Główne zadania:
- konserwacja i naprawa stolarki drzwiowej i okiennej w częściach wspólnych nieruchomości,
- konserwacja i naprawa małej architektury parkowej ławki, wyposażenie placów zabaw, itp.,
- inne prace konserwacyjne i remontowe na terenie osiedli.
Praca w godzinach: 7:00 - 15:00 (poniedziałek, środa, czwartek), 8:00 - 17:00 (wtorek), 7:00 - 14:00 (piątek).
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w zgranym zespole,
- niezbędne narzędzia pracy,
- bogaty pakiet socjalny.

Inne wymagania
Oczekujemy:
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- praktyczna znajomość zagadnień związanych z obsługą elektronarzędzi,
- otwartość na współpracę w zespole i obsługę klienta (mieszkańca),
- komunikatywność,
- prawo jazdy kat B.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Bydgoszcz
  • Stolarz Bydgoszcz
  • Konserwator Bydgoszcz
  • Konserwator zabytków Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190