Konserwator/pracownik Działu Zaopatrzeniowo-Gospodarczego
  • Warszawa
konserwator/pracownik Działu Zaopatrzeniowo-Gospodarczego
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
12. 6. 2024

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy poszukuje kandydatki/kandydata na stanowiskokonserwatora/pracownika Działu Zaopatrzeniowo-Gospodarczego

2024/06/OG

Obowiązki

  • prace naprawcze i konserwacyjne w zakresie instalacji hydraulicznej
  • drobne prace ślusarskie
  • prace malarskie
  • sprzątanie terenu zewnętrznego instytutu (zima-lato)
  • przemieszczanie mebli i wyposażenia instytutu
  • współpraca z innymi działami

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, dokładność i sumienność
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, terminowość
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do wykonywania prac w zakresie instalacji elektrycznej do 1kV

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie kosztów wypoczynku
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy Multisport
  • parking dla pracowników

  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone nie później niż po roku od zakończenia postępowania rekrutacyjnego

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080