KONSERWATOR (PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO)
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
Schiever Polska
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa, konserwacja, bieżące naprawy urządzeń i instalacji energetycznych (elektrycznych, gazowych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, chłodniczych), produkcyjnych (mechanika), wodno-kanalizacyjnych,
  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych i montażowych,
  • rozwiązywanie problemów natury technicznej.

WYMAGANIA:
  • posiadania uprawnień energetycznych E (w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych),
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętności naprawy maszyn i instalacji oraz wykonywania prac ogólnobudowlanych;

UWAGA:

WEŹMIEMY TAKŻE POD UWAGĘ KANDYDATÓW DO PRZYUCZENIA - BEZ DOŚWIADCZENIA, ALE Z WYKSZTAŁCENIEM KIERUNKOWYM.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę – cały etat,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

  • Praca Czeladź
  • Konserwator Czeladź
  • Pracownik fizyczny Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Pracownik biurowy Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570