Konserwator potrzebny
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, Pomorskie, Polska
Spółdzielnia Mieszkaniowa
7. 5. 2024

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” z Wejherowa poszukuje konserwatora do pracy na pełnym etacie.
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac konserwatorskich na poszczególnych nieruchomościach z zasobu Spółdzielni
• Wykonywanie drobnych prac budowlanych, elektrycznych i wod.-kan., w tym m.in.: szpachlarsko – malarskich, murarsko – tynkarskich, betoniarsko – zbrojarskich, dekarskich i ślusarskich
• Dokonywanie bieżących przeglądów obiektów pod względem konieczności wykonania niezbędnych napraw, usuwanie zgłaszanych awarii bieżących
• Ocena zgłaszanych usterek pod względem przyczyn ich powstania i proponowanie zakresu koniecznych napraw
• Prowadzenie ewidencji zgłaszanych usterek i terminu ich usunięcia
• Kupowanie materiałów i narzędzi, niezbędnych do bieżących napraw, remontów oraz konserwacji. Rozliczanie się z materiału pobieranego z podręcznego magazynu
• Realizacja wszystkich innych zadań zleconych wynikających z charakteru pracy.
Nasze wymagania:
• samodzielność w działaniu i zaangażowanie
• znajomość branży budowlanej
• dobra organizacja pracy własnej
• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia SEP (gwarantujemy finansowanie szkoleń przy ich przedłużaniu)
• umiejętność wykonywania prac typu "złota rączka"
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• samochód firmowy do dyspozycji w trakcie pracy
• niezbędne narzędzia do pracy
• adekwatne wynagrodzenie
• ubezpieczenie grupowe
• przyjazne godziny pracy
• miłą atmosferę
Mile widziana osoba z okolic Wejherowa.
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres: @ lub przekazanie dokumentu do sekretariatu biura osobiście.

  • Praca Wejherowo
  • Konserwator Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293