Konserwator Obiektu
  • 05-180 Nowy Modlin
mazowieckie, 05-180 Nowy Modlin, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Bieżące naprawy urządzeń zewnętrznych i wyposażenia obiektu oraz ich konserwacja (np. bramy, ogrodzenia itp.),
  • Kontrola i utrzymanie terenu wokół budynku,
  • Monitorowanie stanu instalacji grzewczej i wodno-kanalizacyjnej,
  • Kontrola i utrzymanie w czystości przestrzeni między halami, a dachem – praca na wysokości.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w przedziale godzinowym 7:00-15:00,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę.

  • Praca mazowieckie
  • Konserwator Wysokie Mazowieckie
  • Konserwator mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584