Konserwator Maszyn
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Pozbruk sp z o.o. sp j
30. 8. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 37 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Opis stanowiska:

  • konserwacja linii produkcyjnej elementów betonowych (na stanowisku Konserwatora Maszyn),
  • praca wyłącznie w godzinach popołudniowych,
  • wynagrodzenie w oparciu o akord grupowy,
  • miejsce pracy: Szczecin ul. Szczawiowa 65.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe  techniczne,
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do nauki i rozwoju - istnieje możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy linii produkcyjnej przy najnowszych technologiach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Szczecin
  • Konserwator Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Konserwator zabytków Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584