KONSERWATOR DZIAŁU TECHNICZNEGO
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
Meta International
29. 5. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Konserwator Działu Technicznego w naszym hotelu.
Obowiązki:
Zapewnienie ciągłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji budynku, w tym wykonywanie codziennych czynności konserwacyjnych i naprawczych w hotelu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku,
Monitorowanie i utrzymanie właściwego działania urządzeń technicznych, systemów HVAC, instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, itp.
Ustalanie terminów i kolejności prac serwisowych w obiekcie,
Współpraca z innymi działami hotelu, w celu zapewnienia płynności działania hotelu i zapewnienia wysokiego standardu obsługi dla naszych gości
Obsługa techniczna konferencji i przygotowanie sal pod konferencje,
Wykonywanie innych prac związanych z pracą konserwatora oraz nadzór nad pracownikami działu technicznego
 Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana praca w hotelu lub obiekcie o podobnym charakterze
Znajomość technologii budowlanych, systemów HVAC, instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i innych systemów hotelowych
Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, zarządzanie priorytetami i podejmowanie szybkich decyzji w sytuacjach awaryjnych
Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi działami hotelu, inwestorami ( członkami wspólnoty)
Znajomość programów z pakietu  MS Office,
Prawo jazdy kat. B
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta
 Oferujemy:
Elastyczną formę zatrudnienia, dostosowaną do Twoich preferencji i potrzeb: np.: umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B, w zależności od Twojej sytuacji i preferowanej formy współpracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
Możliwość zakwaterowania
Pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość korzystania z udogodnień i benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, obiady pracownicze, bezpłatne korzystanie z siłowni, basenu oraz strefy wellness, zniżki na wypożyczenie sprzętu sportowego) oferowanych przez Hotel.Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.
Klauzula informacyjna:
 Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Meta International Sp. z o.o. z siedzibą ul. Skośna 4, 43-370 Szczyrk Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody w/w zakresach. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu usunięcia zgody lub zakończenia procesu rekrutacji - stosownie do zakresu udzielonej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
 Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dotyczących mnie danych osobowych przez Administratora Meta International Sp. z o.o. z siedzibą ul. Skośna 4, 43-370 Szczyrk w celu rekrutacji. Zostałem(am) poinformowany(a), że w każdym czasie mogę cofnąć tę zgodę bez wpływu na zgodność́ z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zostałem(am) poinformowany(a) o dobrowolnym charakterze udzielenia zgody.

  • Praca Szczyrk
  • Konserwator Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696