Konserwator biura / Złota rączka (part-time)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
From Poland With Dev
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proaktywna dbałość o biuro i jego bieżące utrzymanie.

  • Koordynacja prac podwykonawców (np. elektryków, serwisantów, firm remontowych), jeśli będzie to potrzebne.

  • Utrzymanie techniczne biura (drobne naprawy, wywożenie odpadów do PSZOK, skręcanie mebli, konserwacja drzwi, sprzętów biurowych oraz ekspresu do kawy).

  • Proste prace remontowe i wykończeniowe (w miarę możliwości i chęci).

WYMAGANIA:
  • Umiejętności techniczne z zakresu konserwacji oraz predyspozycje do prac manualnych i naprawczych.

  • Elastyczność w zakresie godzin pracy.

  • Chęć nauki, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.

  • Prawo jazdy kat. B, najlepiej z własnym samochodem.

OFERUJEMY:
  • Elastyczne godziny pracy i dużą swobodę w działaniu.

  • Współpracę z otwartym i dynamicznym zespołem.

  • Możliwość poznania branży IT.

  • Dostęp do firmowych benefitów oraz wspólne lunche w biurze (opcjonalnie).

  • Wynagrodzenie 35-45 zł/h.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Złota rączka Bielsko-Biała
  • Konserwator Bielsko-Biała
  • Konserwator zabytków Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648