Konserwator
  • Psary
Konserwator
Psary, Psary, Silesian Voivodeship, Polska
DL Invest Group PM S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Konserwator

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

Twój zakres obowiązków

Współpraca z centralą firmy

Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich

Nadzorowanie pomieszczeń technicznych oraz zgłaszanie wszelkich alarmów i usterek

Zapewnienie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynku

Dbałość o obiekty małej architektury wokół budynku

Koszenie trawy

❄ Odśnieżanie obiektu i części przynależnych, usuwanie skutków gołoledzi

Nasze wymagania

✔ Samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność

✔ Dobra organizacja pracy

✔ Konieczność posiadania uprawnień wysokościowych lub brak przeciwwskazań do ich wykonania

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Przyjazną, partnerską i wspierającą atmosferę

Dołącz do naszego zespołu jako Konserwator „Złota Rączka”!

Czy jesteś osobą, która potrafi naprawić wszystko, co wymaga konserwacji? Lubisz dbać o porządek i estetykę wokół siebie? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Zapraszamy chętne osoby do kontaktu.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią firmy, która ceni sobie Twoje umiejętności i zaangażowanie!

DL Invest Group jest uznanym na rynku inwestorem i zarządcą nieruchomości komercyjnych. Od ponad 17 lat zajmujemy się realizacją projektów w sektorze handlowym, biurowym i logistycznym. Jesteśmy właścicielem nieruchomości o powierzchni 2 mln mkw.

  • Praca Psary
  • Konserwator Psary
  • Psary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080