KONSERWATOR
  • Kielce
KONSERWATOR
Kielce, Seminaryjska 12, 25-372 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, ul. Seminaryjska 12, 25-900 Kielce
15. 8. 2024
od 4 557,89 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg. stanowiska

Inne wymagania
Ogólny zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych, diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych, projektowanie sieci elektrycznych, naprawa uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej.
Umiejętności pracy w zespole, zdolności logistyczne. Uprawnienia elektryczne SEP z zakresie E-Eksploatacja oraz D-Dozór (urządzenia, instalacje, sieci, elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1kv, zespoły prądotwórcze o mocy pow. 50kw. Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Kielce
  • Konserwator Kielce
  • Konserwator zabytków Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536