Konserwator
  • Krynica-Zdrój
Konserwator
Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, małopolskie, Polska
Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Sanatorium Uzdrowiskowe ‘‘Leśnik-Drzewiarz” sp. z o.o. Krynica-Zdrój, ul. Podgórna 1, nowoczesny i wysoko oceniany podmiot leczniczy, zatrudni

KONSERWATORA

Zadania

Dbałość o stan techniczny budynku.

Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich.

Nadzorowanie pomieszczeń technicznych oraz zgłaszanie wszelkich usterek.

Koszenie trawy.

Odśnieżanie obiektu i części przynależnych, usuwanie skutków gołoledzi.

Prace porządkowe wokół obiektu.

Wykonywanie drobnych prac remontowych.

Dokonywanie przeglądów związanych z prawidłową eksploatacją budynku i urządzeń w nim działających.

Oczekiwania od kandydata

Rzetelne, terminowe i efektywne wykonywanie powierzonych zadań.

Umiejętność pracy zespołowej.

Dbałość o dobry wizerunek Sanatorium.

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającym się Sanatorium.

Przyjazną atmosferę.

Motywacyjny system wynagrodzeń.

Umowę o pracę na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” sp. z o.o. z siedzibą w Krynicy-Zdroju (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie

z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Konserwator

  • Praca Krynica-Zdrój
  • Konserwator Krynica-Zdrój
  • Krynica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544