Konfekcjoner/Pracownik Magazynowy
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Makropol Sp.z.o.o.
11. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej Makropol Sp. z o.o. - nr wpisu 5447 zatrudni dla swojego Klienta pracownika na stanowisko:
Konfekcjoner
Miejsce pracy: Jasin k.Swarzędza
Zakres obowiązków:
- Obsługa linii konfekcyjnej
- Oklejanie akumulatorów i układanie na palecie według wykazu
- Transportowanie gotowego produktu specjalnie dostosowanymi narzędziami
- Porządkowanie miejsca pracy
Wymagania:
- Chęć do pracy
- Sprawność fizyczna -Dyspozycyjność do pracy zmianowej -Zaangażowanie i dokładność przy wykonywaniu określonych zadań
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00,
- Dofinansowanie do obiadów
- Półgodzinna przerwa obiadowa
Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Swarzędz
  • Pracownik produkcji Swarzędz
  • Pracownik fizyczny Swarzędz
  • Pracownik biurowy Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458