Konfekcjoner pakowacz z obsługą wózka widłowego
  • Kutno
konfekcjoner pakowacz z obsługą wózka widłowego
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Posiadasz aktualne uprawnienia na wózek widłowy? Szukasz pracy jednozmianowej?

Dla naszego Klienta - mroźni poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik magazynowy.

Oczekujemy

- wymagane aktualne uprawnienia na wózek widłowy z kwalifikacją UDT

- badania do celów sanitarno- epidemiologicznych

- gotowości do pracy na mroźni w temperaturze - 24 stopnie Celsjusza

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- wynagrodzenie ok 5000-5500 brutto miesięcznie - uzależnione od wysokości premii

- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku - 6.00-14.00

- 3 przerwy w pracy w tym jedna obiadowa z ciepłym posiłkiem

- oferujemy pracę sezonową do sierpnia z możliwością przejścia na umowę bezpośrednią

Zadania

- obsługa wózka widłowego

- praca ze skanerem

  • Praca Kutno
  • Pakowacz Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864