Kompletowanie i sortowanie zamówień na magazynie
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do magazynu w Rudzie Ślaskie ul.Kalinowa

 Oferujemy:
 - Umowa zlecenie praca na jedna zmiane ( popołudniowa lub nocna)
 - Stawka 28.50 brutto
 - Premie uznaniowe
 - Dodatek stażowy wzrost stawki + 50 gr na godzine do wynagrodzenia co 2 pełne miesiące
 -Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy klienta na umowe o prace po przepracowaniu minimum 6 miesięcy
 - Sort trwa około 6-8 godzin

 Obowiązki:
 - Kompletacja zamówień
 - Czynności magazynowe
 - Wykładanie towaru na taśme
 - Sortowanie paczek

Wymagania

 Wymagania:
 - Dyspozycyjność w danych godzinach
 - Brak problemu z dojazdem do pracy ( głownie tyczy sie to zmiany nocnej)
 - Bardzo dobra sprawnośc fizyczna i stan zdrowia

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik na wysokościach Ruda Śląska
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Ruda Śląska
  • Specjalista ds. kadr i płac Ruda Śląska
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Ruda Śląska
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Ruda Śląska
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Ruda Śląska
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584