Kompletacja zamówień - od 4000zł- STARGARD
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
14. 8. 2024

Agencja zatrudnienia  KS Service S.A. numer certyfikatu KRAZ 23286

Dla naszego klienta posiadającego nowoczesne centra dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik hurtowni spożywczej w mieście Stargard

Oferujemy:

  • możliwość zarobienia od 4000 zł netto co miesiąc,
  • stawka godzinowa od 28,10 do nawet 45 zł brutto (dla studenta brutto=netto),
  • umowa o współpracę z perspektywą długoterminowej współpracy,
  • praca na jedną zmianę: w sezonie od 14:00 (15:00) i poza sezonem od 17:00,
  • praca 8-12 godzin (niedziela-czwartek),
  • odzież robocza na koszt pracodawcy,
  • bezpłatny parking na terenie przedsiębiorstwa,
  • aktualnej książeczki epidemiologicznej lub pomoc w wyrobieniu,
  • w przedsiębiorstwie systemy, powiadomienia, instrukcje są w języku ukraińskim.

Obowiązki:

  • sortowanie i pakowanie produktów,
  • kompletacja towaru,
  • transportowanie towaru wózkiem elektrycznym,
  • realizacja powierzonych zadań zgodnie z planem i regulaminem

Wymagania:

  • posiadanie UDT lub prawa jazdy,
  • komunikatywny język polski :)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach.

  • Praca Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584