Kompletacja zamówień - magazyn sportowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W pracy odpowiedzialny/a będziesz za kompletowanie zamówień korzystając ze skanera ręcznego.

Magazyn posiada wiele działów, które specjalizują się w różnych produktach - dlatego każdy będzie mógł pracować w odpowiednim dla siebie otoczeniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Wynagrodzenie 30 zł brutto/h,
  • Dojazd pracowniczy,
  • Możliwość dostosowania grafiku do potrzeb pracownika.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
  • Brak przeciwwskazań do pracy chodzącej,
  • Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj już teraz i zostań częścią dynamicznego środowiska pracy!

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Łódź
  • Sędzia sportowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080