Kompletacja zamówień / Magazyn odzieżowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży odzieżowej, działającej na terenie Gądek, poszukujemy Kandydatów na stanowisko magazynowe.

Miejsce pracy: Gądki.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 4600 zł/brutto miesięcznie,
  • Premię frekwencyjną 250 zł brutto miesięcznie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Darmowy transport do miejsca pracy z wielu miejscowości,
  • Możliwość dostosowania grafiku,
  • Dofinansowanie do posiłków.

Zadania:

  • Pakowanie i sortowanie odzieży,
  • Kompletowanie zamówień,
  • Wysyłka zamówień do klientów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Chęć i zaangażowanie do pracy,
  • Gotowość do pracy chodzącej lub/i stojącej.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584