Kompletacja zamówień internetowych | Hurtownia Pasmanteryjna
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Pasmanteria Pasja
6. 8. 2024

Pasmanteria PASJA to rodzinna firma posiadająca hurtownię i sieć sklepów w województwie pomorskim. Zatrudnimy pracownika do sklepu internetowego/ hurtowni pasmanteryjnej mieszczącej się w Gdańsku na Przymorzu.
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Opolska 3 - GDAŃSK PRZYMORZE.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Oferujemy:
- umowę zlecenie na start, później możliwość otrzymania umowy o pracę,
- godziny pracy 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku + co druga sobota (4h),
- wynagrodzenie na start 28,50 zł/h brutto, (dla studenta brutto = netto)
- spokojną pracę w miłej atmosferze w małym zespole,
- praca w ogrzewanym budynku hurtowni pasmanteryjnej w pasażu handlowym,
- premię świąteczną,
Twoimi zadaniami będzie:
- przygotowanie zamówień złożonych w sklepie internetowym oraz ich spakowanie,
- podstawowa obsługa komputera (panel administracyjny sklepu internetowego, system sprzedaży),
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
obsługa klienta stacjonarnego (czasami).
Mile widziane:
- znajomość produktów pasmanteryjnych i rękodzielniczych lub doświadczenie w tej branży,
- umiejętność pracy w zespole,
odpowiedzialność,
- dyspozycyjność,
- znajomość programów typu Sellasist, Baselinker
Wszystkiego oczywiście możemy nauczyć :) Ważne będą chęci do pracy :).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny na numer 601614595 lub o wysłanie CV na adres e-mail.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536