Kompletacja zamówień-> od 27,70 zł/h-> wolne weekendy
  • Chorzów
kompletacja zamówień-> od 27,70 zł/h-> wolne weekendy
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz nowego wyzwania? Rozpocznij je z nami!

Do nowego projektu prowadzonego przez Randstad, realizowanego u naszego Klienta w Chorzowie, zajmującego dystrybucją części samochodowych, poszukujemy kandydatów i kandydatek do kompletacji zamówień.

Dobry dojazd liniami autobusowymi: 74, 130N, 139, 165, 632

Aplikuj przez formularz już teraz lub wyślij sms o treści KOMPLETACJA na numer podany w ogłoszeniu, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY.

Oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • jeżeli jesteś dyspozycyjny możesz pracować również w sobotę
  • regularnej obecności w pracy
  • motywacji do pracy i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawka 27,70 zł/h brutto
  • wolne weekendy
  • pracę na 2 zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wypłatę zawsze na czas
  • premia frekwencyjna do 700 zł brutto

Zadania

  • praca ze skanerem
  • pakowanie produktów
  • uzupełnianie stanów magazynowych

  • Praca Chorzów
  • Wolny zawód Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659