Kompletacja sprzętu/również studeni- 2 zmiany, od zaraz
  • Pruszków, Piastów, Warszawa, Raszyn, Janki, Ożarów Mazowiecki, Brwinów, Nadarzyn
mazowieckie, Pruszków, Piastów, Warszawa, Raszyn, Janki, Ożarów Mazowiecki, Brwinów, Nadarzyn, Mazowieckie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
25. 9. 2024

W Pruszkowie ruszamy z rekrutacją. Od zaraz - liczba miejsc ograniczona!

Opis stanowiska:

  • kompletacja sprzętu
  • pakowanie

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność zaangażowanie

Oferujemy:

  • stawkę godzinową  wzbogaconą o dodatki płacowe + 50 % sobota, +100% niedziela
  • premię wydajnościową do 600zł brutto
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 4 mc
  • tylko 2 zmiany
  • dodatki frekwencyjne 1,5 zł do każdej przepracowanej godziny przy przepracowaniu pełnego miesiąca
  • parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka pracownicza)

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392