Kompletacja artykułów dla dzieci / Комплектація дитячих речей
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
OTTO WORK FORCE
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pracuj i zarabiaj – to proste!

Szukasz pracy, która da Ci szybkie i pewne zarobki? Świetnie trafiłeś! Z nami to banalnie proste. Wystarczy kilka kroków, a już niedługo będziesz cieszyć się gotówką.

Jak to działa?

  • Aplikujesz: Kliknij, wypełnij formularz i gotowe!

  • Nasz rekruter bezpłatnie prowadzi cię do zatrudnienia: Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszystkie pytania i przeprowadzimy przez proces rekrutacji.

  • Rozpoczynasz pracę: Bez zbędnych formalności, startujesz i zaczynasz działać.

  • Zarabiasz już po pierwszym tygodniu pracy: Tak, to możliwe! Cotygodniowe wypłaty to nasza specjalność.

Prace magazynowe

Lokalizacja: ul. Jędrzejowska Łódź

Na czym polega praca?

  • - zbieranie, kompletowanie zamówień,
  • - przygotowanie towaru do wysyłki (asortyment: zabawki, ubranka dla dzieci),
  • - praca ze skanerem,
  • - wykładanie towarów na palety,
  • - sprawdzanie stanu produktów,
  • - dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie.

WYMAGANIA:
  • - rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • - dyspozycyjność do pracy zmianowej do 12 godz dziennie.
  • - dyspozycyjność do pracy w weekendy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjna stawka: 28,10 zł brutto/godzina (dla studentów wypłata brutto = netto).

  • System pracy 3-zmianowy po 10 lub 12 h (w grafiku mogą pojawiać się zmiany również 8 godzinne);
  • Bezpłatny transport: Przystanki na terenie Łodzi (Lutomierska - Zachodnia, Puszkina - Chmielowskiego, Dąbrowskiego - Dw. Łódź Dąbrowa).

Dlaczego warto?

  • Stabilna umowa zlecenie: Idealna elastyczność godzin pracy.

  • Ekstra premie do 400zł i tanie obiady za 1,67 zł.

  • Błyskawiczne wypłaty już po tygodniu pracy.

  • Wsparcie koordynatorów i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

  • Dostęp do pakietu medycznego

  • Karta Multisport

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388