Kompletacja art. elektronicznych - Moszna Parcela k. Pruszkowa - stałe zatrudnianie
  • Piastów
Piastów, Piastów, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Piastów
Pracodawca
Dodano
03.09.2024
Numer referencyjny
23001_43749

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwóch zmian: 9.00-17.00 / 11.00-19.00;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie 5150 zł brutto;
  • premia kwartalna 1500 zł brutto, bądź premia miesięczna 500 zł brutto;
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie już po 5 miesiącach współpracy! Wśród benefitów zostaną zaoferowane kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do kina oraz wczasy pod gruszą.

Czekające na Ciebie zadania to:

  • przyjmowanie towaru (rozładunek, przyjęcie, sprawdzenie zawartości);
  • wydawanie towaru;
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki;
  • praca ze skanerem magazynowym;
  • utrzymywanie porządku;
  • sortowanie;
  • uczestniczenie w inwentaryzacjach.

Oczekujemy od Ciebie:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwości samodzielnego dojazdu do miejsca pracy, które mieści się w Mosznie-Parceli

Podejrzewasz, że to będzie dobra praca dla Ciebie? Nie trać czasu i aplikuj już dziś!

Więcej informacji uzyskasz pod numerem 600521429!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) obecnie dla jednego ze swoich klientów, międzynarodowej firmy zajmującej się dystrybucją i serwisowaniem urządzeń elektronicznych, poszukuje pracowników magazynowych.

Miejsce pracy: Moszna-Parcela k. Pruszkowa

  • Praca Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544