Komisjonowanie (przy Produkcji sałatek) - Bawaria, Niemcy
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, zagranica, Polska
QWS Quality Welding Services
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Agencja Pracy QWS Quality Welding Services w Gliwicach poszukuje Panów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Komisjoner (na Produkcji Sałatek)

Lokalizacja: Niemcy, Bawaria, okolice Wurzburga

Zakres obowiązków:

  • komisjonowanie towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Oferujemy:

  • stawka: 10,5 EUR netto/ godzinę
  • sprawdzone miejsce pracy zakwaterowanie (w pełni wyposażone, z dostępem do Internetu), bardzo blisko miejsca pracy, brak konieczności dojazdu i posiadania samochodu.
  • umowę na niemieckich warunkach
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna projektu

Praca dedykowana dla mężczyzn.

Wymagania

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392