Komisjoner / zakwaterowanie / Niemcy / dodatek nocny
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako komisjoner będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień zgodnie z listami oraz instrukcjami. Twoje obowiązki będą obejmować przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie, etykietowanie oraz utrzymanie porządku na magazynie.

WYMAGANIA:
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym.

  • Uprawnień na wózki widłowe

OFERUJEMY:

Zatrudnimy doświadczonych komisjonerów - akceptujemy polskie uprawnienia na wózki widłowe!

Praca w magazynie bez chłodni.

Uprawnienia na wózki widłowe to wymóg.

Mile widziane pary.

Miejsce pracy: magazyn DSV w Weilerswist.

Start możliwy od zaraz

Co oferujemy?

  • 17,69 EUR brutto/h (nocna zmiana) (Średnie wynagrodzenie miesięczne netto 2300 €)

  • 14,15 EUR brutto/h - jeśli posiadasz uprawnienia lub doświadczenie na wózkach widłowych), (Średnie wynagrodzenie miesięczne netto 2000 €),

  • Od 1 października 14,67 brutto/h jeśli posiadasz uprawnienia lub doświadczenie na wózkach widłowych),

  • Szybki i przyjazny proces rekrutacji, pracę można zacząć od zaraz,

  • Wypłaty możliwe w PLN lub EUR - wybór należy do Ciebie,

  • Zapewniamy zakwaterowanie a jeżeli wolisz wynająć samodzielnie mieszkanie pomożemy w jego znalezieniu,

  • Pomoc koordynatora na miejscu,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Polską lub Niemiecką,

  • Pracę na pełny etat,

  • Pracę na zmiany dzienne,

  • Dodatkowo płatne nadgodziny, (brak ZEITKONTA)

  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,

  • Bezpośredni kontakt z opiekunem oddziału, który odpowie na każde Twoje pytanie, podczas Twojego wyjazdu za granicę,

  • Pokażemy Ci Twoje przyszłe miejsce pracy i zakwaterowanie,

  • Firmową odzież i obuwie w pakiecie na start.

Czego oczekujemy?

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838