Komisjoner, Praca na magazynie z artykułami spożywczymi bez języka
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
APN Agencja Pracy
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Komisjonowanie artykułów spożywczych w magazynach Rewe i Penny. W zależności od lokalizacji pracuje się przy użyciu systemu słuchawkowego, monitora dotykowego bądź skanera ręcznego oraz wózka elektrycznego typu Ameise

  • Dział:TROCKEN - temperatura pokojowa., pakujemy produkty „suche” o dłuższej dacie ważności, takie jak między innymi ryż, mąka, cukier, przyprawy, konserwy, słodycze wody, alkohol oraz inne napoje. Praca w systemie 2-zmianowym, 5-dniowy tydzień pracy z możliwością nadgodzin.
  • Dział: FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C, pakujemy produkty „mokre” o krótszej dacie ważności, takie jak mleko, wędliny, nabiał itp.. Praca w systemie 2-zmianowym, 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. a także możliwość nadgodzin.
  • Dział: OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C, pakujemy warzywa, owoce, chleb i jajka. Praca w systemie 1-zmianowym, 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny
  • Dział TIEFKUHL - temperatura ok. minus 20 stopni C– pakujemy lody i mrożonki ubrani w specjalistyczne ubranie ochronne. Praca w systemie 2-zmianowym, 5-dniowy tydzień pracy.

Praca dla mężczyzn, kobiet oraz par. Zapewniamy płatne szkolenie w pierwszych dniach zatrudnienia. Skontaktuj się z nami a nasi rekruterzy dopasują ofertę do waszych wymagań oraz kwalifikacji.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • motywacja do pracy również w godzinach nadliczbowych
  • sprawność fizyczna umożliwiająca podnoszenie opakowań o wadze do 12kg
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego (liczebniki w mowie do 10 oraz zrozumieniu do 4000)
  • Mile widziane (nie wymagane)
  • doświadczenie w komisjonowaniu
  • umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • niemiecką umowę o pracę
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca)
  • możliwość pobierania zaliczek w początkowej fazie zatrudnienia
  • zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym - koszt 300€
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • niemieckie ubezpieczenie
  • 25 dni płatnego urlopu
  • możliwiść przejścia na kontrakt po 9 miesiącach
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 158
20 848