Komisjoner 1630/1830 euro na rękę, bez języka, niemiecka umowa
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Lokalizacja: miejscowość w okolicy Kassel
  • Praca: poniedziałek - piątek, dwie zmiany (bez nocek)
  • Komisjonowanie lekkich towarów elektronicznych
  • Znajomość języka NIE jest wymagana – polski brygadzista
  • Praca w sobotę i na nadgodzinach jest dodatkowo płatna

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Zaświadczenia o niekaralności
  • Doświadczenia ogólnego w pracy na magazynie
  • Sprawności fizycznej

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 1630-1830 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia socjalne: ubezpieczenie, Kindergeld, niemiecka emerytura
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy!
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • SZYBKI PROCES REKRUTACJI
  • Pracę od zaraz

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087