KODER MEDYCZNY
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
8. 6. 2024

Szpital SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie zatrudni pracownika na stanowisku:
STARSZY KODER MEDYCZNY
WYMAGANIA NIEZBĘDNE ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:
• tytuł zawodowy magistra na kierunku zdrowie publiczne w specjalności kodowanie świadczeń zdrowotnych lub tytuł zawodowy magistra na innym kierunku studiów i studia podyplomowe z zakresu kodowania świadczeń zdrowotnych – wymóg konieczny.
• min. 5-letnie doświadczenie jako koder medyczny lub na zbliżonym stanowisku
WYMAGANIA PREFEROWANE:
• znajomość systemu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia - dodatkowy atut
• mile widziana znajomość regulacji dotyczących kodowania chorób i procedur medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem lecznictwa szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, programów lekowych
• umiejętność analizowania danych
DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI:
• umiejętność komunikowania się z personelem medycznym udzielającym i ewidencjonującym świadczenia opieki zdrowotnej
• dobra znajomość programu Microsoft Excel
• zdolności analityczne
• rzetelność, dbałość o szczegóły
• terminowość wykonywania zadań
• zaangażowane i dobra organizacja pracy własnej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• kodowanie świadczeń medycznych oraz wszystkich czynności wykonywanych w trakcie jego udzielania
• rozliczanie świadczeń medycznych w ramach umów z NFZ (przygotowanie raportów, zestawień oraz rachunków)
• sporządzanie sprawozdań z realizacji umów zawartych z NFZ
• monitorowanie i bieżąca analiza zewnętrznych regulacji prawnych w aspekcie rozliczeń świadczeń
• monitorowanie prawidłowości kodowania przyczyn świadczeń oraz wszystkich czynności wykonywanych w trakcie jego udzielania
• monitorowanie zmian wprowadzanych przez NFZ w zakresie kodowania i rozliczania świadczeń oraz uwzględnianie ich w bieżącej pracy oraz planowanych szkoleniach
WARUNKI I MIEJSCE PRACY:
• umowa o pracę - pełny etat
• stabilne zatrudnienie - Dział Kontraktowania i Rozliczeń
• wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych
• wynagrodzenie zasadnicze, dodatki zgodnie z Regulaminem Wynagradzania
• świadczenia z ZFŚS
PRZEWIDYWANY TERMIN ZATRUDNIENIA:
LIPIEC 2024 R.
Oferty należy kierować zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniu.
Wybrani kandydaci zostaną poinformowani o terminie spotkania kwalifikacyjnego.
KONTAKT: Dział Organizacji i Kadr tel. 89 539 8474

  • Praca Olsztyn
  • Analityk medyczny Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914