Kobyłka: nowy zespół wsparcia produkcji- nie wymagamy doświadczenia
  • Kobyłka, Wołomin, Marki, Radzymin, Ząbki, Warszawa
mazowieckie, Kobyłka, Wołomin, Marki, Radzymin, Ząbki, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
13. 8. 2024

Kobyłka- poszukujemy kandydatów nastawionych na długofalową współpracę do prac produkcyjnych -> BEZ i Z doświadczeniem. Jeśli wyróżnia Cię sumienność, systematyczność aplikuj lub dzwoń  tel. 725-250-341

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów gumowych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach na produkcji
  • jesteśmy również otwarci na kandydatów bez doświadczenia zainteresowanych dłuższą współpracą
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • współpracę od zaraz, wsparcie dedykowanego koordynatora
  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto
  • umowę zlecenie na start (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod firmę po okresie 6 miesięcy
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • szybki proces rekrutacji
  • 3 zmiany (6-14, 14-22,22-6)
  • do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • kartę Multisport
  • jeśli potrzebujesz środków wcześniej- możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • wspieramy studentów- program stypendialny do 20 000 zł na studia, szczegóły na exactfuture.pl

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584