Kierujący Zespołem Rozliczeń Transakcji Pochodnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1087894801

Obowiązki

  • Zarządzanie specjalistycznym Zespołem w Treasury Back Office
  • Organizację pracy i podejmowanie działań usprawniających pracę Zespołu
  • Poprawność i rozwój obszaru obsługi transakcyjnej i posttransakcyjnej dla instrumentów pochodnych
  • Uczestnictwo w projektach biznesowych, technologicznych oraz regulacyjnych w zakresie obszaru instrumentów pochodnych
  • Bieżącą współpracę z jednostkami wewnątrz Banku (m.in. z jednostkami biznesowymi oraz IT), a także zewnętrznymi interesariuszami
  • Realizację celów w zakresie innowacji, automatyzacji i optymalizacji procesów

Wymagania

  • Posiadasz co najmniej kilkuletnie doświadczenie w bankowości w obszarze Treasury
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu Zespołem
  • Znasz obszar instrumentów pochodnych, w szczególności w zakresie obsługi operacyjnej oraz wymogów posttransakcyjnych
  • Posługujesz się sprawnie językiem angielskim
  • Masz ukończone studia wyższe
  • Zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy i priorytetyzacji zadań oraz nastawienie na współpracę - to cechy, które opisują właśnie Ciebie
  • Cechuje Cię elastyczność i otwartość na zmiany, lubisz dynamiczne środowisko pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941