Kierownik Zmiany w Restauracji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Hard Rock Cafe Warsaw
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zmian operacyjnych w restauracji – pracujemy w systemie 8h dnia pracy, przeciętnie 5 dni w tygodniu
  • Tworzenie atmosfery lokalu i zapewnianie satysfakcji Gości (również poprzez dbałość o realizację najwyższych standardów sieci Hard Rock Cafe)
  • Rekrutacja pracowników i budowanie zaangażowanego zespołu
  • Na dalszym etapie- analiza wybranych kategorii kosztowych, tworzenie grafików załogi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Klientem w branży gastronomicznej - warunek konieczny
  • Co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Otwartość i pozytywne nastawienie :)
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana (spora część naszych Gości to obcokrajowcy, materiały szkoleniowe też w dużej mierze są po angielsku – więc angielski jest ważnym narzędziem naszej pracy)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa i bonus kwartalny)
  • Przyjazną atmosferę – nasi pracownicy wskazują ją jako najważniejszy powód, dla którego lubią z nami pracować :) Partnerskie podejście i praca zespołowa są dla nas bardzo ważne
  • Szeroki pakiet szkoleń – pracę zaczniesz od kilkutygodniowego szkolenia wewnętrznego
  • Możliwości rozwoju - większość naszej kadry managerskiej, również tej wyższego szczebla, pochodzi z awansów wewnętrznych,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń - np. wyjazdów na otwarcia nowych lokali sieci Hard Rock Cafe na całym świecie,
  • Pakiet medyczny Luxmed oraz dopłatę do pakietu Multisport.

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678