Kierownik Zmiany - Utrzymanie Ruchu
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, śląskie, Polska
Lentex S.A.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracownikami na stanowiskach: mechanika, elektromontera, automatyka, operatora instalacji energetycznych;
  • Organizowanie i nadzór napraw oraz konserwacji na wydziale produkcyjnym;
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonanych napraw;
  • Konsultacja projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych;
  • Nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń i budynków;
  • Udział w przygotowaniu rocznych planów remontów;
  • Nadzór nad wykonawcami prac remontowych oraz modernizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne;
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika zmianowego / brygadzisty / lidera w dziale Utrzymania Ruchu;
  • Ogólna znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Uprawnienia SEP grupa 1, 2, 3 - Dozór i Eksploatacja;
  • Znajomość zasad prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń;
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce akcyjnej;
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach;
  • Bogaty pakiet benefitów („wczasy pod gruszą”, dodatek świąteczny, imprezy dla całych rodzin, boiska i siłownia na terenie zakładu, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach itd.);
  • Dofinansowania do wypoczynku pracownika;
  • Imprezy i wycieczki dla całych rodzin;
  • Premie rekrutacyjne.

  • Praca Lubliniec
  • Kierownik Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251