Kierownik zmiany spawalni
  • Strumień
Strumień, Strumień, Śląskie, Polska
STRUMET
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie pracą grupy pracowników na wyznaczonej zmianie
  • Zabezpieczenie rzetelnego i zgodnego z wymogami wykonania planu
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników na wydziale
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ
  • Inicjowanie i podejmowanie działań usprawniających procesy produkcyjne
  • Raportowanie do Managera Działu Spawalni
  • Współpraca z innymi wydziałami

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Wiedza i wysoka świadomość w zakresie zagadnień BHP
  • Komunikatywność i umiejętność motywowania zespołu
  • Umiejętność spawania potraktujemy jako niewątpliwy atut

OFERUJEMY:
  • Stałą pracę w ramach umowy o pracę
  • Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjną, świąteczne, absencyjne, miesięczne.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia grupowego, firmowa stołówka, bilety do teatru, program płatnych poleceń pracowniczych.
  • Dobra atmosfera pracy oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy!

  • Praca Strumień
  • Kierownik Strumień
  • Strumień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776