Kierownik zmiany restauracji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hard Rock Cafe Warsaw
1. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zmian operacyjnych w restauracji – pracujemy w systemie 8h dnia pracy, przeciętnie 5 dni w tygodniu
  • Tworzenie atmosfery lokalu i zapewnianie satysfakcji gości (również poprzez dbałość o realizację najwyższych standardów sieci Hard Rock Cafe)
  • Rekrutacja pracowników i budowanie zaangażowanego zespołu
  • Na dalszym etapie- analiza wybranych kategorii kosztowych, tworzenie grafików załogi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem w branży gastronomicznej - warunek konieczny
  • Co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Otwartość i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana (spora część naszych gości to obcokrajowcy, materiały szkoleniowe też w dużej mierze są po angielsku – więc angielski jest ważnym narzędziem naszej pracy)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa i uznaniowy bonus kwartalny)
  • Przyjazną atmosferę – nasi pracownicy wskazują ją jako najważniejszy powód, dla którego lubią z nami pracować :) Partnerskie podejście i praca zespołowa są dla nas bardzo ważne
  • Szeroki pakiet szkoleń – pracę zaczniesz od kilkutygodniowego szkolenia wewnętrznego
  • Możliwości rozwoju - prawie cała nasza kadra managerska, również wyższego szczebla, pochodzi z awansów wewnętrznych
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, np. wyjazdów na otwarcia innych lokali sieci Hard Rock Cafe – nasi trenerzy zwiedzili już w ten sposób cały świat, od Europy po Chiny, Tajlandię i Afrykę!
  • pakiet medyczny Luxmed opłacany w pełni przez nas i dopłatę 50% do pakietu Multisport

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523