Kierownik zmiany produkcyjnej (Legionowo)
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Kierownik zmiany produkcyjnej.

Miejsce pracy: Legionowo.

Zadania:

  • Analiza procesów produkcyjnych m.in. na podstawie funkcjonujących w firmie wskaźników;
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy w podległym obszarze w czasie prowadzonej zmiany;
  • Szkolenie stanowiskowe pracowników;
  • Opracowywanie harmonogramów / grafików pracy.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży spożywczej;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Znajomość środowiska MS Office;
  • Posiadanie książeczki ds. sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Bezpłatny transport pracowniczy na wybranych trasach;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Legionowo
  • Kierownik Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851