Kierownik Zmiany Produkcyjnej
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu na zmianie
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem działań produkcyjnych
  • Ustalanie, we współpracy z liderami, przyczyn powstania niezgodności oraz działań korygujących
  • Nadzór oraz prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Nadzór nad przestrzeganiem przyjętych zasad jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Bieżąca współpraca z Działem Utrzymania Ruchu, Kontroli Jakości, Magazynami oraz innymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika Zmiany (mile widziane w branży spożywczej)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) w ruchu ciągłym
  • Umiejętność zarządzania zespołem w dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym
  • Zdolności komunikacyjne i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne).

  • Praca Legionowo
  • Kierownik Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544