Kierownik Zmiany Produkcyjnej
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zmianą produkcyjną (~15 osób),
  • Regulacja maszyn odlewniczych,
  • Kontrola jakości i procesu produkcji,
  • Monitorowanie maszyn i zgłaszanie usterek,
  • Szkolenie nowych pracowników,
  • Współpraca z działem utrzymania form,
  • Obsługa wózka widłowego i suwnicy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie/zawodowe),
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Zdolności analityczne, umiejętność diagnozowania problemów odlewniczych,
  • Znajomość robotów przemysłowych,
  • Wiedza o budowie form odlewniczych,
  • Dobre umiejętności komunikacji,
  • Język Angielski  jest mile widziany.

Pracodawca oferuje:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wdrożenie i szkolenia,
  • Pakiet socjalny (multisport, dopłaty do urlopu etc.),
  • Ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną.

  • Praca Zielona Góra
  • Kierownik Zielona Góra
  • Kierownik działu personalnego Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293